Detalii Job

Sales representative – Hunting team

Bee Jobs
București
Full Time
Categorie : Asigurari Salariu : Experienta(e) : 3 An(i)

Prezentare

Bee Jobs recruteaza Sales representative - Hunting team pentru o companie multinationala ce activeaza in domeniul asigurarii creditelor comerciale.

Despre Bee Jobs

Compania noastra a luat fiinta dintr-o necesitate a pietei fortei de munca, sesizand interactiunea dintre mediul de business, candidatii la diferite niveluri de cariera, rezultatele muncii acestora si nivelul de satisfactie, ne-am decis sa fim aici pentru voi. Venim in ajutorul vostru pentru a fi serviti asa cum ne-ar fi placut sa fim serviti.

Candidatul ideal:

– Experienta de minim 3 ani in vanzari B2B cu ciclul de vanzare mai lung de preferat in asigurari, servicii financiare, asigurari generale;
– Studii superioare;
– Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
– Excelente abilitati de comunicare si persuasiune;
– Foarte bune abilitati de negociere;
– Disponibilitate la deplasari.

Responsabilitati:

– Dezvoltarea si implementarea strategiei de vanzari pentru cresterea portofoliului de asigurati;
– Prospectarea pietei si identificarea clientilor potentiali;
– Promovarea si vanzarea serviciilor oferite, in special a asigurarii de credite comerciale;
– Atingerea obiectivelor de vanzari stabilite;
– Pastrarea evidentei activitatii individuale, in conformitate cu cerintele companiei.

Beneficii:

– Salariu motivant si comisioane trimestriale pentru atingerea performantelor;
– Masina de serviciu;
– Asigurare medicala;
– Posibilitate de avansare.

Va rugam sa trimiteti cv-ul la adresa office@beejobs.ro

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum