Detalii Job

Psiholog

Bee Jobs
Bacău
Full Time
Categorie : Psihologie/ Resurse Umane Salariu : lei1.400 Experienta(e) :  An(i)

Prezentare

1 POST

Despre Bee Jobs

Compania noastra a luat fiinta dintr-o necesitate a pietei fortei de munca, sesizand interactiunea dintre mediul de business, candidatii la diferite niveluri de cariera, rezultatele muncii acestora si nivelul de satisfactie, ne-am decis sa fim aici pentru voi. Venim in ajutorul vostru pentru a fi serviti asa cum ne-ar fi placut sa fim serviti.

BENEFICII

Mediu de lucru placut si dinamic.

CERINTE

Obligatoriu Atestat in psihologia muncii si organizationale
Nu se accepta persoane fara experienta
Persoane cu foarte mare incredere in sine, cu rezistenta la stres, cu un foarte bun simt al negocierii.
Persoane foarte organizate care stiu sa isi gestioneze timpul si sa isi fixeze prioritatile.
Abilitati de comunicare cu candidatii, capacitatea de a rezolva problemele profesiolale ale acestora si o buna organizare.

RESPONSABILITATI

Recrutarea de personal
Sustinerea interviurilor de selectie;
Aplicarea testelor psihologice
Inscrierea candidatiilor;
Semnarea contractelor de mediere cu candidatii care se inscriu;
Gestionarea bazei de date;

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum