Detalii Job

PROGRAMATOR C# + MSSQL

Dezvoltare software de tip ERP

București
Full Time
Categorie : IT Salariu : lei1.500 Experienta(e) : 2 An(i)

Prezentare

Candidatul ideal pentru acest post este o persoana orientata spre rezolvarea de probleme si identificarea de solutii, cautand varianta cea mai eficienta. Minim 2 ani experienta in programare C# (minim .NET 3.5) si sa fie un foarte bun cunoscator al sistemului de gestiune al bazelor de date MSSQL (2005, 2008, 2012)De asemenea este necesara experienta in dezvoltarea Windows Forms;

Despre PROGRAMATOR C# + MSSQL

Responsabilitati

Dezvoltare software de tip ERP in domeniul energiei electrice, corectare de bug-uri

Cerinte

Persoana orientata spre rezolvarea de probleme si identificarea de solutii, cautand varianta cea mai eficienta.
Minim 2 ani experienta in programare C# (minim .NET 3.5)
Foarte bun cunoscator al sistemului de gestiune al bazelor de date MSSQL (2005, 2008, 2012);
Experienta in dezvoltarea Windows Forms;
Permis conducere cat B

Beneficii Oferite

Grila salariala: 1500 Euro – 2000 Euro Net
Laptop, Telefon

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum