Detalii Job

PHP Software Developer-BUCURESTI

București
Full Time
Categorie : IT Salariu : lei1.200 Experienta(e) :  An(i)

Prezentare

candidatul ideal trebuie sa dezvolte noi aplicatii si module. De asemenea, candidatul ideal este cel care are o gandire rapida si este orientat catre rezolvarea problemelor si care poate gestiona proiecte pe cont propriu si poate fi un bun teamplayer.

Despre PHP Software Developer-BUCURESTI

Responsabilitati

• Dezvolta noi aplicatii si module
• Candidatul ideal este cel care are o gandire rapida si este orientat catre rezolvarea problemelor.
• Autodidact, atunci când vine vorba de noi tehnologii necesare pentru dezvoltare
• Poate gestiona proiecte pe cont propriu si poate fi un bun teamplayer

Cerinte

• Cunostinte bune de PHP / HTML / JavaScript / AJAX;
• Cunostinte de baze de date relationale;
• Cunoasterea algoritmilor, structuri de date si OOP;
• Cunoasterea unui framekork modern (Yii Framework, Zend Framework, CodeIgniter, CakePHP) si flux de lucru MVC constituie un avantaj;
• Experienta in utilizarea ORM – Object-Relational Mapping (ActiveRecord, Doctrine) reprezinta un avantaj;
• Profesionist ce detine abilitatea de a lucra eficient si calitativ;
• Abilitatea de a lucra cu termene limita;
• Spirit analitic, gandire oritentata catre rezolvarea de probleme;

Beneficii Oferite

Salariu:
• Junior: 1200-2500 lei net;
• Middle: 2500-4500 lei net;
• Senior: 4500-9000 lei net.

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum