Detalii Job

Lucrator comercial magazin delicatese – Bucuresti

Bee Jobs
București
Full Time
Categorie : Servicii - Restaurante Salariu : Experienta(e) :  An(i)

Prezentare

Daca esti pasionat de cultura gastronomica greceasca si iti doresti sa ii poti initia si pe altii in aceasta pasiune, oferindu-le tot ce are ea mai bun si promovand aceasta cultura, vrem sa te alaturi echipei noastre.

Despre Bee Jobs

Compania noastra a luat fiinta dintr-o necesitate a pietei fortei de munca, sesizand interactiunea dintre mediul de business, candidatii la diferite niveluri de cariera, rezultatele muncii acestora si nivelul de satisfactie, ne-am decis sa fim aici pentru voi. Venim in ajutorul vostru pentru a fi serviti asa cum ne-ar fi placut sa fim serviti.

Bee Jobs recruteaza Lucrator comercial magazin delicatese pentru unul din clientii sai ce urmeaza sa deschida un magazin de delicatese cu specific grecesc in zona Dorobanti.

Profilul candidatului ideal:

  • Minim studii medii;
  • Limba engleza la un nivel conversational;
  • Orientat catre client;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Bune abilitati de vanzare;
  • Amabil, politicos;
  • Persoana empatica;
  • Atitudine pozitiva.
Responsabilitati:
  • Prezentarea si vanzarea unor produse de nisa;
  • Pastrarea evidentei stocului;
  • Incasarea banilor de la clienti;
  • Operatiuni de contabilitate primara;
  • Utilizarea unei registru de casa.

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum