Detalii Job

INGINER ELECTRICIAN- montaj contori, citire si telecitire contori

București
Full Time
Salariu : Experienta(e) : 3 An(i)

Prezentare

Responsabil instalatii de monitorizare consumuri energetice (montaj contori, citire si telecitire contori). Conectare contori la sistemele de telecitire; Identificare si solutionare probleme conexiune

Despre INGINER ELECTRICIAN- montaj contori, citire si telecitire contori

Responsabilitati

Responsabil instalatii de monitorizare consumuri energetice (montaj contori, citire si telecitire contori).
Conectare contori la sistemele de telecitire;
Identificare si solutionare probleme conexiune;

Cerinte

Experienta in automatizari industriale (automate programabile, senzori).
Experienta in domeniu- inginer electrician- minim 3 ani.
Studii Superioare finalizate – Inginerie Electrica, Energetica, Electrotehnica
Cunostinte utilizare PC – Office, EPlan P8 (optional), Autocad;
Cunostinte de aparataj electric si tablouri electrice – rol si functionalitate;
Cunostinte privind protocoalele de comunicatie – RS232, RS485, GSM,Profibus,
Permis conducere Cat. B
Disponibilitate pentru deplasari

Beneficii Oferite

Laptop, Telefon, Traininguri, autoturism pentru deplasari in interes de serviciu.

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum