Detalii Job

Dezvoltator aplicatii iOS

Avantaj- existenta unor aplicatii lansate in AppStore

București
Full Time
Categorie : IT Salariu : Experienta(e) :  An(i)

Prezentare

Candidatul ideal: - Dezvolta module si aplicatii iOS - Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor - Se poate ocupa de proiecte individual sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

Despre Dezvoltator aplicatii iOS

Responsabilitati

– Dezvolta module si aplicatii iOS
– Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor
– Se poate ocupa de proiecte individual sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

Cerinte

– Cunostinte de Objective-C;
– Cunostinte minime ale framework-ului iOS;
– Cunostinte de baza ale programarii mobile, cum ar fi de management al memoriei si programare asincrona;
– Cunostinte ale arhitecturilor aplicatiilor client-server;
Cunostinte de algoritmi, structuri de date si POO;

Constituie un avantaj existenta unor aplicatii lansate in AppStore;

Beneficii Oferite

– Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
– Program flexibil (8h/zi)

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum