Detalii Job

Contabil

Bee Jobs
București
Full Time
Categorie : Contabilitate Salariu : Experienta(e) :  An(i)

Prezentare

Recrutam contabil pentru un grup de companii din România care detine o fabrica de jucarii, magazine de jucarii si o editura.

Despre Bee Jobs

Compania noastra a luat fiinta dintr-o necesitate a pietei fortei de munca, sesizand interactiunea dintre mediul de business, candidatii la diferite niveluri de cariera, rezultatele muncii acestora si nivelul de satisfactie, ne-am decis sa fim aici pentru voi. Venim in ajutorul vostru pentru a fi serviti asa cum ne-ar fi placut sa fim serviti.

Bee Jobs recruteaza Contabil pentru clientul sau un grup de companii din România care detine o fabrica de jucarii, magazine de jucarii si o editura.

Locatia postului: Bucuresti

Profilul candidatului ideal:

·         Studii superioare;

·         Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;

·         Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;

·         Cunostinte Excel la nivel avansat;

·         Experienta in utilizarea programului Charisma;

·         Persoana muncitoare;

·         Disponibilitate de lucru la program prelungit.

Responsabilitati:

·         Operatiuni si evidenta contabila;

·         Pregatire rapoarte pentru auditori;

·         Operatiuni de contabilitate referitoare la productie, retail, import-export;

·         Asigurare suport in proiectele de due-dilligence.

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum