Detalii Job

Bone – Anglia

Recrutam bone pentru Anglia.

Bee Jobs
Anglia
Full Time
Categorie : Munca in strainatate Salariu : lei4.800 Experienta(e) :  An(i)

Prezentare

Pentru acest post nu este obligatorie experienta, in sa este necesar sa vorbesti limba engleza sau sa ai permis de conducere.

Despre Bee Jobs

Compania noastra a luat fiinta dintr-o necesitate a pietei fortei de munca, sesizand interactiunea dintre mediul de business, candidatii la diferite niveluri de cariera, rezultatele muncii acestora si nivelul de satisfactie, ne-am decis sa fim aici pentru voi. Venim in ajutorul vostru pentru a fi serviti asa cum ne-ar fi placut sa fim serviti.

DESCRIERE
Bee Jobs recruteaza bone pentru Anglia.
Avantaje:
• Plecari rapide
• Banii castigati se pot economisii intrucat cazarea si mancarea sunt asigurate
• Nu este obligatorie experienta, sa vorbesti limba engleza sau sa ai permis de conducere.
Responsabilitati:
• Ingrijirea si supravegherea copiilor • Trezirea copiilor dimineata si pregatirea copiilor de mers la scoala • Insotirea copiilor cand merg la scoala sau daca au diverse activitati extrascolare • Ridicarea copiilor de la scoala • Intretinerea curateniei in camerele copiilor si la locul de joaca • Mentinerea curateniei in casa in care lucreaza si locuieste • Spalarea si calcarea hainelor copiilor • Pregatirea meselor cand copiii trebuie sa manace • Pregatirea copiilor de culcare Pentru aceasta oferta comisionul se retrage din salariu!
CERINTE;
Cerinte: • Cazier curat • Stare de sanatate foarte buna • Varsta minima 18 ani si varsta maxima 65 ani Nefumatoare Responsabilitati: • Ingrijirea si supravegherea copiilor • Trezirea copiilor dimineata si pregatirea copiilor de mers la scoala • Insotirea copiilor cand merg la scoala sau daca au diverse activitati extrascolare • Ridicarea copiilor de la scoala • Intretinerea curateniei in camerele copiilor si la locul de joaca • Mentinerea curateniei in casa in care lucreaza si locuieste • Spalarea si calcarea hainelor copiilor • Pregatirea meselor cand copiii trebuie sa manace • Pregatirea copiilor de culcare

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum