Detalii Job

AGENT CUSTOMER SERVICE

București
Full Time
Categorie : IT Salariu : lei1.800 Experienta(e) : 1 An(i)

Prezentare

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte practice pachet Office si sa aiba experienta pe un post similar- minim 1-2ani. Pentru acest post este necesar un nivel avansat al limbii engleze.

Despre AGENT CUSTOMER SERVICE

Responsabilitati

-Raspunde la apelurile primite
-Ofera informatii complete si adecvate clientilor cu privire la produsele si serviciile companiei
-Promoveaza si vinde produsele si serviciile companiei-telefonic
-Promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunostinte, orientare catre client si capacitatea de reactie la nevoile clientului.
-Opereaza modificari in baza de date cu privire la profilul clientilor, la procedurile interne si instruc?iunile de lucru
-Inregistreaza solicitarile clientilor si rezolva reclamatiile prin instrumente specifice
-Responsabil de biblioraftul clientului de la oferta pana la raport/certificat
-Gestionare baze de date, introducere clienti in baza de date

Cerinte

Cunostinte practice pachet Office
Experienta pe un post similar- minim 1-2ani
LIMBA ENGLEZA- NIVEL AVANSAT
-Experienta PE UN POST SIMILAR min 1-sau 2 ani
-75% munca la birou, 25% deplasari la clienti
-Abilitati de comunicare
-Orientarea catre client
-Initiativa si pro-activitate
-Orientare catre rezultate
– Seriozitate

Beneficii Oferite

Salariu: 1800 RON NET
Bonusuri pentru realizarea eficienta a muncii- 600 RON
Decontare transport

Postează CV-ul tău

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. În urma depunerii CV-ului tău, consilierii noștri îți caută un loc de munca în domeniul care te interesează.

Posteaza un Job

Oferim servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastră, având ca scop final îndeplinirea cerințelor clienților noștri. Stabilim împreună datele ce definesc profilul candidatului căutat.

Postează un Job acum